ZONGULDAK EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Mesajı

Gençlerimizin geleceği için önemli bir sınav olan; YKS 30 Haziran 2018 Cumartesi günü saat 10.15´da ve 01 Temmuz Pazar günü saat 10.15´da uygulanacaktır.
Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Mesajı

30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde yapılacak Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek tüm öğrencilerimize; her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan velilerimize, öğrencilerimizin yetişmesinde emek veren çok değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor ve sınav heyecanlarını paylaşıyorum. Sınava girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Bu sınav geleceğimizin teminatı olan siz değerli gençlerimiz ve aileleriniz için çok önemlidir ama her şeyin başlangıcı ya da sonu değildir. Biliyorum ki sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Geriye kalan, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir. Bu nedenle sınava girerken stresten uzak ve çok rahat bir şekilde sınava girmeniz başarınızı daha da güçlendirecektir. Bu sınavda başarılı olmanız hiç kuşkusuz hem sizler hem de ülkemiz için çok değerli kazanç olacaktır. Sizler, aileleriniz ve öğretmenleriniz bu sınav için çok büyük bir emek harcayarak yorucu bir hazırlık süreci geçirdiniz. Artık hasat zamanı… YKS ile ektiklerinizi biçecek, emeğinizin karşılığını alacaksınız. Çalışmalarınızın karşılığını alabileceğiniz, gönlünüzdeki hedefinize ulaşabileceğiniz bir sınav süreci geçirmenizi temenni ederim.

 

Numan KORKMAZ 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

 

Müftü Mahallesi Devrim Bulvarı Hükümet Konağı 5.Kat Kdz.Ereğli/ZONGULDAK - 90 (372) 323 73 70 71

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.